שירות מענה אוטומטי

חישבו על שירות מענה אוטומטי אשר נשמע כמו מענה אנושי מאוד מיומן. כן-כן, זו לא טעות.

מענה לא אנושי, סופר מתוחכם אשר ישנה את עולם השיווק, המכירות ושירות הלקוחות מן הקצה אל הקצה. כלום לא יהיה אותו הדבר. ברוכים הבאים אל מהפיכת השיווק החדשה.

מה הרעיון? זהו צ'אט בוט חכם, מחשב לומד בעל בינה מלאכותית. הוא לומד מהאנשים בסביבתו, לומד מניסיון וכל הזמן משלים עוד ועוד ידע במהירות וביעילות.

למה צריך אותו? הצ'אט בוט החכם, לא מתייאש מלקוחות שאומרים "לא" אלא לומד, משפר ומשתפר. הצ'אט בוט החכם זמין תמיד לאלפי פניות בו זמנית ועם כל פנייה הוא מנהל משא ומתן, מקשיב, מתמקח ולא מתעייף לעולם.

הכיף רק מתחיל; הצ'אט בוט החכם חוסך משאבי זמן, עלויות הכשרת צוותי שירות, צוותי טלמרקטינג, הוא אינו מתלונן, אינו מחסיר ימי עבודה ומנוהל במערכת שלעולם לא מפספסת קשר עם לקוחות.

התוצאה: עליה מתמדת במכירות, שיפור השירות ושיפור מתמיד בשביעות רצון של לקוחות.

אז למה הצ'אט בוט החכם יצליח עבורכם? כי יש לו יכולת ניהול פשוטה וידידותית למשתמש, הוא יכול ליצור תסריטי שיחות מכירה אופטימאליים, יש לו מערכת לימוד קלה ונוחה, ממשק הניהול פשוט ומובן לכל משתמש, קיימת אפשרות להוסיף ביטויים בלשון עממית, ביטויי סלנג,  משפטים שגורים ותגובות שונות בהתאמה.

אז תגידו שלום למחלקת הטלמרקטינג ולמוקד שירות הלקוחות המאויש השחוק וקדמו בברכה את מהפכת השיווק ושירות הלקוחות.

מה עוד חשוב לדעת? קיימת אפשרות להטמיע את הצ'אט בוט החכם באתר תוכן ו/או אתר מכירות אונליין, יישומונים ותוכנות להעברת מסרים מידיים בינלאומיים עם אפשרות תשלום ישירה במערכת וכן גם ברשתות החברתיות.

 

פוטנציאל עסקי: רשתות צרכנות ועסקים רבים מתקשים לעמוד ביעדים כמו שיווק, מכירות וכמובן שירות לקוחות.יזמים ועסקים קטנים ובינוניים סובלים ממחסור בתקציב לכוח אדם ופרסום ולא מצליחים להרים את הראש ולהתחרות בענקי הענף.

כאן אנו נכנסים לתמונה ! הפתרון שלנו מהיר, נגיש, זול והחשוב ביותר, הוא עובד!
רק בארץ ישנם כחצי מליון עסקים קטנים ובינוניים שאין להם תקציב לפרסום  באינטרנט ולמימון שכר עובדים. אולם גם אצל השחקנים הגדולים קיים צורך להתייעל, להפחית עלויות ולמקסם רווחים!

פוטנציאל: מדובר בפוטנציאל בלתי מוגבל. בעלי אתרים, בעלי עמודים עסקים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואחרים, עמודי נחיתה ומשתמשי פלטפורמות ידועות כמו אמזון, אי ביי ועלי באבא –  כולם מתחרים וכולם רוצים למכור יותר!

מדובר בדבר הבא בעולם השיווק הישיר והמכירות. אנו מזמינים אותך להוביל ולהיות מראשוני המשקיעים שישנו את העולם ואף ירוויחו מהעולם!

התחילו להשקיע

כעת גם אתם יכולים להיות שותפים בעלי מניות בחברה דינמית ומבטיחה. השקעה B24chat היא הזדמנות להיות חלק מהדבר הגדול הבא- כאן, להיות שותפים כבר בשלבים הראשונים, לעקוב אחר התקדמות, ולראות את החברה צומחת ומצליחה. השקעתכם אשר נועדה לתמוך ברעיון גדול!